Robienie zakupów

Namioty weselne – ślub w plenerze

Śluby na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie zamawiają namioty ślubne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub w plenerze i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność ślubów na świeżym powietrzu sprawia, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyszłych małżonków. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla dużej liczby gości, jak i modele produkowane z myślą o kameralnych spotkaniach. Urządzasz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot ślubny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Wielkość namiotu to oczywiście nie jedyny czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niesłychanie istotny jest także rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Stretch, Turek, Gwiazda, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, a także hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o komfort gości

Istotna jest również solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą wygodę zapewnią wodoszczelne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.