Biżuteria Robienie zakupów

Kolczyki na sztyftach – dlaczego warto je nosić?

Zobacz, gdzie kupić kolczyki ze sztyftami.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich produkcji kruszec, projekt oraz ozdobne minerały, ale też rodzaj mocowania. W sklepach znajdziemy najróżniejsze rodzaje zapięć – na przykład długie bigle lub małe sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni zakup dla tych Pań, które lubią prostotę oraz wygodę, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i są bezpieczne dla ucha. Szczególnie ważna okazuje się również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na wyjątkowe imprezy oraz te, które śmiało można zakładać na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych kreacji

Kolczyki na sztyftach okazują się często naprawdę stylowe, a przy tym nie zniechęcają zbytkiem. Najlepszym rozwiązaniem będą na pewno wyprodukowane ze srebra kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi minerałami – turkusem lub bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, lecz stylowych kreacjach – ich dopasowanie upraszczają małe rozmiary i nieskomplikowany projekt.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do zwykłych strojów. Do pracy dobrze założyć przede wszystkim kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – wyglądają prawie tak korzystnie, jak naturalne, a ich możliwe zapodzianie nie będzie tak bolesne. Sztuczne kamienie, które naprawdę łatwo łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego żartobliwą główką.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]