Biżuteria Robienie zakupów

Jakie usługi świadczy jubiler?

Potrzebujesz fachowej pomocy jubilera Kraków? Wejdź na obraczki.net.pl.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozwojem rynku, zmieniliśmy też nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Teraz entuzjastycznie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie wyszukamy nieomalże wszystko, wciąż wiele rzeczy powinno się kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich między innymi biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Zakup platynowej broszki, pierścionka bądź łańcuszka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Zatem, aby być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją bezpośrednio u jubilera. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy zamierzamy kupić pierścionek bądź obrączki, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na palcu. Jeżeli zaś zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za luźny bądź zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do stosownego wymiaru ewentualnie sporządzi nowy. Następnym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej pomocy jubilera. Zaprezentuje on aktualne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pomoże nam dobrać odpowiedni kruszec, a klientom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się na ślub, urodziny czy chrzest.

Inne usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale również świadczą inne usługi. Najważniejszą z nich jest renowacja zniszczonej biżuterii. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka lub rozerwał się naszyjnik, jubiler w mgnieniu oka i sprawnie naprawi go w swoim warsztacie. Zmieni również obwód pierścionka, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy obwód palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na pierścionku czy zawieszce gratulacje, podziękowania, datę albo inną istotną dla nas treść. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś wyjątkowy podarunek, albo mamy własny pomysł na wisiorek czy też pierścionek, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w domu mamy uszkodzoną albo niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]