Robienie zakupów

Hurtownia opakowań szklanych – co ma w swojej ofercie?

Tu poznasz aktualną ofertę hurtowni opakowań szklanych.

Wytwarzanie żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, iż większością rynku towarów spożywczych rządzą gigantyczne marki, jest to jednocześnie branża, w której wyśmienicie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim smakowitym, zdrowym czy też niszowym produktem. Przeznaczone na handel pożywienie musi być opakowane tak, żeby artykuł dłużej zachował świeżość, a więc np. w słoiki oraz butelki ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, dlatego że poddać je recyklingowi.

Słoiki i butelki w hurcie to metoda zmniejszenia wydatków

Oczywiste jest, iż oferty od dostawców adresowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się zdecydowanie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo piwo, oliwę lub konfitury, będzie potrzebować co roku nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę paru tysięcy. Nabycie słoików i butelek w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia kosztów, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach przeważnie można spodziewać się sporego rabatu od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu pojemników ze szkła jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u krajowego hurtownika butelek oraz słoików. Dzięki temu też otrzyma opakowania dużo szybciej.

Co dostaniemy w asortymencie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i pojemności butelki szklane (idealne do przechowywania wina, soków lub piwa) i słoiki. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od objętości opakowań – po 800, 1600, a nawet 3200 sztuk danego produktu. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta transportowe mogą również odebrać zamówiony towar bezpośrednio ze składu sprzedającego. Razem z paletą butelek i słoików w hurcie można dodatkowo kupić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do danego rodzaju opakowania.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]