Robienie zakupów

Higiena w domu i w miejscu pracy – mydło antybakteryjne

Więcej informacji o mydle dezynfekującym

Mydło antybakteryjne eliminuje z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, żeby spełniało oczekiwania przeróżnych odbiorców? Gdzie stosowane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Mydło dezynfekujące – wykorzystanie

Mydła o cechach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też kupowane są przez placówki medyczne, zakłady pracy czy przemysł gastronomiczny. W sprzedaży dostępne są różne typy mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, dedykowane do mycia ciała, włosów lub skóry delikatnej, mydła w butelkach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych zasobnikówgwarantujących maksymalny stopień higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance będące produktem wyjątkowo ekonomicznym – pozwala otrzymać do 2500 doz mydła z litrowego pojemnika. Pianka efektywnie myje, znakomicie rozprowadza się na skórze i bez problemu opłukuje.

Mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są przebadane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Artykuły pielęgnacyjne dedykowane osobom z wrażliwą skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników i innych czynników alergicznych – można je stosować codziennie, bez strachu o podrażnienia. Niektóre produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel, który świadczy o najwyższej jakości i jest przyznawany środkom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowany dozownik, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]