Robienie zakupów Usługi branży budowlanej

Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

Jeśli chcesz zamówić drzwi wewnętrzne drewniane, odwiedź tę stronę.

Drzwi drewniane wewnętrzne to wciąż idealne rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w tradycyjnym tonie. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe cechy oraz opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego trzeba wybrać drzwi drewniane?

Drewno to ekologiczny surowiec, który poprawnie konserwowany zachowa się w nienagannym stanie nawet kilkadziesiąt lat, a wykorzystany jako element aranżacji wnętrza sprawia, iż jest ono bardziej intymne i ciepłe. Obecne techniki pozwalają znakomicie łączyć cechy drewna z potrzebami współczesnego odbiorcy, co skutkuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się estetycznym designem i wysoką funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się małym poziomem rozszerzalności (czyli nie ulegają zniekształceniu) i stosowną izolacją cieplną. Możliwość wykończenia ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą bądź lakierem powoduje, iż tego typu drzwi zauważymy w pomieszczeniach rozmaitego rodzaju – zarówno hołdujących stylu industrial, jak i apartamentach zaprojektowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z mahoniu, dębu czy sosny, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje bez progu lub z progiem, impregnowane lakierami na bazie wody i krocie innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i bardzo dobrze się prezentują przez dziesięciolecia.

Drzwi wewnętrzne drewniane zamówisz także na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Potrzebujesz założyć w swoim biurze skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub niestandardowych wymiarach? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku warto zaufać wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które oferują nieodpłatny pomiar, profesjonalne doradztwo, jak również możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do najróżniejszych życzeń klienta i np. wykończyć je szybami – m.in. szkłem wypukłym, fazowanym lub bezpiecznym, co wyraźnie zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają również wyposażone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]