Robienie zakupów

Ekspres do kawy Jura dla profesjonalistów i amatorów

Znalezienie właściwej kawy nie gwarantuje otrzymania idealnego napoju. Żeby zachwycić rodzinę wyjątkowym smakiem kawy, powinniśmy postarać się o właściwą metodę zaparzania, jak również ekspres, który umożliwi otrzymanie odpowiedniej ciepłoty wody i ciśnienia. Wiedzą o tym projektanci marki Jura, którzy od prawie 90 lat oferują klientom doskonałe ekspresy, które mogą być stosowane tak przez doświadczonych baristów, jak i po prostu entuzjastów dobrej kawy. Czemu więc warto postawić na ekspresy tej firmy? Jakie mocne strony ma ekspres do kawy Jura? Jak znaleźć sprzęt właściwy dla konkretnych oczekiwań oraz ustrzec się trudności w jego użytkowaniu?

Bariści lubią ekspresy do kawy Jura

Jura ceniona jest przede wszystkim ze względu na produkowane przez siebie urządzenia dla profesjonalnych baristów. Ci często wybierają wyroby tej firmy, ponieważ są one solidne, a ich budowa umożliwia przygotowanie wszystkich typów napojów – również tych wymagających napowietrzenia mleka. Marka Jura przygotowała dla profesjonalnych klientów mnóstwo modeli ekspresów, które należą do paru linii – między innymi GIGA PROFESSIONAL, Classic oraz W, a wszystkie z nich cechują się innym zużyciem wody i opcjami przygotowania naparu.

Domowe ekspresy do kawy Jura

Chociaż sporo ekspresów marki kierowanych jest do zawodowych klientów, ekspres Jura bez przeszkód będzie także wykorzystywany w kuchni. Szczególnie, iż w jej ofercie czeka na nas wiele ekspresów, które stworzone są właśnie do eksploatowania w domu. Najlepiej sprawdzają się ekspresy z linii
E, A lub ENA, które wyróżniają się prostą obsługą oraz różnymi opcjami pozwalającymi na przygotowanie świetnej kawy. Warto też wspomnieć, że marka proponuje również akcesoria, które umożliwią przygotowanie bardziej oryginalnych rodzajów tego naparu oraz naprawę urządzeń.