Robienie zakupów Technologie

Drukarki 3D najlepszych producentów znajdziesz w sklepie CadXpert

Zobacz najnowszą ofertę sklepu z drukarkami 3D.

CadXpert jest jednym z pierwszych na polskim rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D. Istotnym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie posiada narzędzia do drukowania przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Następnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: skanowanie 3D, drukowanie 3D i projektowanie 3D. Posiadane w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: PolyJet, FDM i SLA, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach FDM, DMLS, PolyJet oraz SLS, SLA.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, jak również jedyny dystrybutor drukarek 3D MakerBots oraz sprzętu firmy Formlabs. Posiada największą w Polsce ofertę aparatów do drukowania przestrzennego – kilkanaście różnych skanerów 3D i więcej niż 20 modeli drukarek 3D. Oprócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym również tworzywa wysoko specjalistyczne, m.in.: Antero 800 NA, Ultem 9085 i inne (biokompatybilne, dentystyczne, elastyczne, inżynieryjne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami firma CadXpert posiada także żywice fotopolimerowe, filamenty i inne tworzywa używane do druku 3D.

Drukarki 3D specjalistyczne oraz na biurko

Oferta firmy CadXpert jest adresowana zarówno do nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot), jak i przedsiębiorców, specjalistów i reprezentantów rozmaitych branż (urządzenia marki Stratasys). CadXpert prowadzi sklep internetowy, posiada również showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto jest zainteresowany procedurą wydruku 3D, chce omówić z profesjonalistami projekt lub możliwości techniczne konkretnego aparatu z oferty CadXpert, może przyjechać do krakowskiego showroomu. CadXpert gwarantuje też kompleksową obsługę posprzedażową: pomoc techniczne oraz merytoryczne, serwis (w tym także pogwarancyjny) czy szkolenie pracowników w obsłudze nabytych drukarek 3D.

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych korporacji

Jakie są ceny narzędzi do druku przestrzennego – skanerów i drukarek 3D? Już mała lub średniej wielkości firma może zakupić profesjonalną drukarkę lub skaner 3D. Inwestycja w profesjonalny sprzęt do druku przestrzennego szybko się zwróci – w przypadku sektorów, takich jak odlewnictwo, medycyna, stomatologia oraz motoryzacja, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, zamiast zlecania tych czynności, będzie ogromną oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Sektor urządzeń do druku 3D dynamicznie się rozwija – wraz z postępem idą nowatorskie technologie oraz rozwiązania, na które kilka lat temu było stać wyłącznie gigantyczne korporacje. Współcześnie – dzięki obniżeniu cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich uzyskały również mniejsze firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Z roku na roku spada koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do druku przestrzennego są ciągle ulepszane i modyfikowane. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma szereg zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji i redukcję kosztów.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]