Biżuteria Robienie zakupów

Dla kogo są kolczyki na biglach?

Więcej szczegółów o kolczyki bigle

Kolczyki to nie tylko szlachetne kamienie oraz metale. Istotne są wszak zarówno ich wzory, ale też walory praktyczne – kolczyki, których nie nosi się wygodnie bez wątpienia nieczęsto będą wyjmowane ze szkatułki. Z tego względu kupując biżuterię warto sprawdzić, który rodzaj zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest naprawdę ogromna – wciągane, klipsy oraz bigle. Który typ okaże się trafionym pomysłem? Warto między innymi postawić na kolczyki na biglach – są wszak praktyczne i świetnie wyglądają.

Jak dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla kobiet o stosunkowo kanciastej twarzy – są długie, zatem dodają twarzy ostrości. Świetnie będą się także prezentowały na owalnej buzi – zwłaszcza, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto przy tym nadmienić, iż kobiety o trochę odmiennej buzi również mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni wzór.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi kamieniami

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych minerałów – to zależy od ich ceny i wyobraźni jubilera. Największym zainteresowaniem cieszą się na pewno kolczyki na biglach z topazami, kryształami i kamieniami syntetycznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie najlepiej kupić? To sprawa własnych upodobań – czasem lepiej wyglądać będą kolczyki z turkusem, kiedy indziej lepiej sprawdzi się kamień sztuczny, więc zakup kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]