Robienie zakupów

Czyściwo papierowe i włókninowe na każdy rodzaj brudu

Więcej o czyściwie na http://bit.ly/31ws8ie

Specjalistyczne czyściwa techniczne pozwalają utrzymać najwyższe normy czystości w wielu zakładach pracy. Które z nich znajdziemy aktualnie w sprzedaży? Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie czyściwa przemysłowego?

W branży spożywczej i w myjniach – wykorzystanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to produkty specjalnego zastosowania – korzysta się z nich powszechnie w rozmaitych gałęziach gospodarki, np. na myjniach, w zakładach przemysłowych, w branży medycznej, a także wielu innych sektorach przemysłu, w których niezbędne są higroskopijne i wytrzymałe materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe wspaniale radzi sobie z tłuszczem, wyschniętym brudem, kałużami z oleju, kurzem, jak również pozostałymi zanieczyszczeniami oraz rozchlapanymi cieczami, może także być używane do wycierania szkła czy polerowania delikatnych obiektów. Specjalistyczne czyściwa dobrze zastępują tradycyjne ściereczek z tkanin, są delikatne dla skóry rąk, a jednocześnie bardzo elastyczne, chłonne oraz wytrzymałe

Uniwersalne i celulozowe – rodzaje czyściw technicznych

W sklepach znajdziemy różnego rodzaju czyściwa techniczne. Elementarny podział wyróżnia czyściwa z włókien oraz z papieru. Dla potrzeb branży gastronomicznej opracowano czyściwa przystosowane do bezpośredniej styczności z żywnością. W sklepie Verde Avis zakupisz produkty uniwersalne, włókninowe do delikatnych nawierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do wycierania trwałych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie wysychają i stosowane są do oczyszczania rozmaitych nawierzchni bez użycia wody. Najlepszej jakości czyściwa techniczne kupić można jako ściereczki na rolce oraz w standardowej formie.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]