części Renault Kraków, Renault części zamienne
Motoryzacja Robienie zakupów

Części do Renault – gdzie je kupić?

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej się psują?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego producent są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, układu chłodzenia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające elementy.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]