Robienie zakupów Sport i rekreacja

Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

Jeśli chcesz nabyć czapraki, zobacz tu

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które dają koniowi komfort, a przy tym chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych materiałów bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli potrzebujesz zainwestować w najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, uszyte z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni. Przemyślana konstrukcja przynosi najwyższy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele zostały posiadają dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też dobrze się prezentują. Artykuły te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]