Robienie zakupów

Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

Jeśli potrzebujesz środków higienicznych, koniecznie sprawdź verdeavis.pl

Żeby zachować czystość – tak w firmie lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są właściwe środki oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele zadań będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i sprzedawców chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki do czyszczenia – dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych

Asortyment profesjonalnych środków czystości skierowany jest zarówno do firm (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o eliminacji charakterystycznych zabrudzeń, m.in. wykwitów pleśni, graffiti, kamienia kotłowego czy też osadu z tłuszczów.

Chemia profesjonalna – ochrona powierzchni

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni szczególnie narażonych na wandalizm i destrukcyjne oddziaływanie rozmaitych elementów. Znajdziemy między nimi preparaty chroniące przed graffiti, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również środki do osłony metali przed korozją. Warto wspomnieć, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]