Robienie zakupów

Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

Zobacz, gdzie kupić naszyjniki celebrytki

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane powoduje, że każda pani może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują portfelem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to gwiazda, serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Panie zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też pasującego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem buntu oraz nieprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]