Robienie zakupów Usługi branży budowlanej

Blacha trapezowa – na dachy garaży i budynków gospodarczych

Jeśli szukasz blachy trapezowa dachowa, skieruj się tutaj.

Blachy trapezowe dachowe tworzą mocne pokrycie, są tanie i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Blachy trapezowe dachowe – niedrogie a przy tym odporne pokrycie

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony też ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być doskonałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można wykorzystać blachy trapezowe?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na budynkach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też używana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych względów nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie też znakomicie prezentować się jako uwieńczenie magazynów, wiat albo budynków gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową wypada kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż materiał jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08