Robienie zakupów Żywność

Alternatywy dla kapsułek do Dolce Gusto

Kapsułki Nescafe zamówisz na http://bit.ly/2rAAZ6B

Ekspresy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się w pejzaż polskich kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają łatwy dostęp do fantastycznych kompozycji kawy. Konesery tego napoju z czasem uznali, że nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, więc na rynku w mgnieniu oka powstał powstał popyt na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły stopniowo podbijać serca sympatyków kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym także z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o smakowitej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie inaczej, najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, a także kawy skomponowane wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie kawy i czekolady (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który oferuje pyszną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, a także dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o objętości 120 ml, i Cortado – kawę o pojemności 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich cena w sklepach internetowych jest zazwyczaj o kilkanaście procent niższa, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za nieco ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy pytania, czy na pewno ich użycie nie wpłynie źle na nasz sprzęt, spytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu wykazu ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]