Podróże Sport i rekreacja

Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/ znajdziesz korzystną ofertę wypraw w góry

Kochasz kop adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem ceniącym bezpieczne i solidnie opracowane eskapady w gronie zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Organizujemy wyprawy, których celem są szczyty prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do miłośników górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają aktywne spędzanie urlopu i zdobyły już minimalne doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia, a także świetna kondycja fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to trekking dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim stopniem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o ogromnych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane przeżycia. Pozwalają zarazem spełnić pragnienia oraz sprawdzić się w ciężkich warunkach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają na wskroś specyfikę górskiego terenu, ale też chętnie dzielą się swoją wiedzą z członkami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Himalaje, Andy czy na pasmo Pirin.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]