wyprawy egzotyczne, organizacja podróży poślubnej
Podróże

Biuro podróży egzotycznych zaplanuje wakacje Twojego życia

Podróże relaksują, kształcą imaginację, uczą nas poszanowania dla różnych kultur i narodowości oraz pomagają odpocząć od codziennej rutyny. Najmocniej odciskają się w pamięci te, które wiodą nas w odległe obszary, w każdym calu inne od naszych polskich realiów. I choć niewielu z nas ma charakter tułacza, każdy powinien co najmniej raz w swoim w życiu wyjechać w egzotyczną wyprawę w dowolny nieznany sobie zakątek świata.

Egzotyczne podróże zamiast niezbyt ciekawych wakacji

Przygotowanie podróży egzotycznej nie jest kwestią łatwą. Z tej właśnie przyczyny statystyczny urlopowicz udaje się do biur podróży. Oferują one jednakże najczęściej mało oryginalne pobyty w nadmorskich kurortach, wyjazdy odbywają się w kilkunastoosobowych grupach, a ich harmonogram zazwyczaj nie bierze pod uwagę zwiedzania interesujących miejsc danej miejscowości. Jeśli marzysz o naprawdę nieprzeciętnej wyprawie, zapoznaj się z usługami biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w przygotowaniem podróży szytych na wymiar, innymi słowy zgodnie z wymogami zamawiającego. Po określeniu przez klienta destynacji, daty wyjazdu oraz kosztu podróży, biuro rezerwuje miejsce zakwaterowania i bilety lotnicze, a także szykuje skrupulatny plan wycieczki. Ponadto biuro przekazuje również kilka istotnych wskazówek dla turysty, traktujących m.in. o tym, którą plażę odwiedzić, co warto zwiedzić, gdzie znaleźć najsmaczniejszy posiłek i sygnalizuje na co uważać w danym kraju.

Wyprawy egzotyczne – zwiedź Polinezję lub Tanzanię

Niezależnie od tego jaki rodzaj podróży lubimy, w propozycjach biura podróży egzotycznych każdy odkryje coś dla siebie. Zakochani mogą spędzić romantyczne tygodnie leżąc na plażach Tanzanii bądź Indonezji – to znakomite miejsca na podróż poślubną. Dla miłośników pełnego odpoczynku biuro wyselekcjonowało perfekcyjne miejscowości w Meksyku, Tajlandii czy Filipinach. Natomiast osoby aktywne mogą spotkać kameleony na Madagaskarze, kibicować zawodnikom na turnieju Rolanda Garrosa, przemierzać samochodem Nową Zelandię bądź wspinać się na Wzgórza Czekoladowe na filipińskich wyspach. Nie brakuje również ofert podróży egzotycznych dla rodzin z dziećmi.

Źródło fotografii – relaksmisja.com.

Siedziba firmy:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]