Ochrona zdrowia

Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Jeśli potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg, skieruj się tutaj

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:kosmetologii, sporcie wyczynowym czy rehabilitacji. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – całkowicie polskie urządzenia do wibroterapii

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: szwalnię, montownię, wykrawalnię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddaje się odpowiednim testom. Poszycie modułów szyte jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do optymalnego ułożenia pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]