Ochrona zdrowia

Wibroterapia dla każdego – poznaj opinie o urządzeniach Vitberg

Sprawdź Vitberg opinie na www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieistotne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, zapewne urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, gdzie produkowane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, stres czy bolące biodro – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]