Vitberg opinie, Vitberg
Ochrona zdrowia

Urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – łagodzą ból i odprężają

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie bodźca mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało bądź skoncentrować się na konkretnym jego fragmencie. Korzystanie z wibroterapii polecają lekarze medycyny sportowej, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Terapia wibracjami podnosi sprawność organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii rodzimej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci chcą używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość testowania swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie całego kraju.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]