Ochrona zdrowia

Redaktor „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Vitberg. Uzyskaj więcej szczegółów o tej marce

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy zesztywnienie szyi i ramion, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy uczucie obciążenia nóg. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania plecy, biodra, szyję, nogi lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także relaksuje, co owocuje mocniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Aparat RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną cechą urządzeń firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących bądź wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]