Vitberg opinie
Ochrona zdrowia

Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych segmentów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli chcemy rozszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do własnych potrzeb, konieczne jest dokupienie modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Nogi lub Kolana. Z pomocą tych modułów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]