Ochrona zdrowia

Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Tutaj dowiesz się jak skorzystać z porad polskiego psychologa Leicester

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli Polacy tłumnie zaczęli emigrować na Wyspy. Dzisiaj zjawisko to jest znacznie mniejsze, ale nadal nie brakuje chętnych do zatrudnienia się właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może tworzyć ogrom utrapień, z którymi samodzielnie poradzić sobie jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju problemami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, jak również praca w obcym kraju, generują wiele problemów, którym naprawdę trudno jest podołać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się również trudności z otrzymaniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Brak opanowania języka, który ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, iż błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego typu niezwykle ciężko jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie trzeba bać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie opowiedziane podczas rozmowy zostaną przekazane kolejnej osobie. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresem, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Siedziba firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339