Ochrona zdrowia

Od klienta do pacjenta – poznaj historię firmy Vitberg

Wszystko o marce Vitberg - poszerz swoje wiadomości!

Dowiedz się jak wygląda wytwarzanie urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad 20 lat zajmuje się wyrobem sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata doświadczeń w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie poprawę jakości życia pacjentów cierpiących na najróżniejsze schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z sześciu części stymulujących i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki segmentacji aparatu na pojedyncze moduły można swobodnie dobierać do modułu podstawowego poszczególne elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o detale

Do produkcji urządzeń marki Vitberg używane są tylko elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Poszycie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Podczas produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny wysokiej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elektroniczne elementy sterowania, składane są ręcznie, a potem dokładnie testowane przed wysyłką do kupującego.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]