Vitberg opinie, Vitberg
Ochrona zdrowia

Napieraj.pl o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg

Co o wibroterapii sądzą sportowcy? Czy rekomendują korzystanie z zestawu RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm mają wibracje?

Moduły firmy Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od wielulat wykorzystuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na podniesienie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni i krwi. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, wspomaga ich odbudowę po intensywnym treningu. Nawet jeśli zajmujemy się sportem wyłącznie dla przyjemności, także możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg bez przeszkód można poddać się takiemu zabiegowi we własnym mieszkaniu. Wytwarzane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wybierzemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Relaks, Kręgosłup lub Nogi) oraz intensywność wibracji.

Zestaw firmy Vitberg zbiera wiele pozytywnych recenzji zarówno od rehabilitantów, lekarzy oraz sportowcówwyczynowych, jak i regularnych użytkowników. Zauważają oni, że moduły wibrujące pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]