Ochrona zdrowia

Marka Vitberg – od pomysłu po finalny produkt

Vitberg. Więcej informacji na innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg specjalizującej się w produkcji zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zainteresowała się tematem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i odtąd skutecznie rozwija swoje produkty.

Zestawy firmy Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może pomagają szybciej, jednak mają krótkotrwałe działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad ćwierć miliona urządzeń, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak też przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie kraju, gdzie możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego działaniu. Co trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. to dla nich marka Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]