Ochrona zdrowia

Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o marce Vitberg, znajdziesz na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, może znacznie podnieść komfort życia pacjentów skarżących się na bóle kręgosłupa, szyi oraz nóg. Moduły masujące polskiej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i działanie

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z części bazowej (niezbędnej do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Zestaw złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom intensywności wibracji. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]