Ochrona zdrowia

Blog „Polaku lecz się sam” recenzuje zestaw RAM Vitberg+

Jeśli poszukujesz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg, kliknij w to miejsce

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zaobserwował, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed monitorem. Ponadto, korzystanie z programu do relaksacji polepszyło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i złagodzeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu zestawów masujących firmy Vitberg ważna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też wysoka jakość produkcji, jego estetyka, łatwość instalacji oraz to, że jest to produkt rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem pełnego zestawu (bądź wyłącznie poszczególnych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg, które działają na terenie całej Polski.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]