Motoryzacja

Oferta polskiego producenta oświetlenia dla automotive i mobility

W tym miejscu zdobędziesz więcej informacji o ofercie producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie.

Oświetlenie samochodowe to niezwykle ważny element bezpiecznej jazdy pojazdem. Złe ustawienie świateł albo zaniedbanie obowiązku wymiany zbitej lampy może w rezultacie stać się powodem niebezpiecznej sytuacji na drodze, co często kończący się kolizją. Korzystanie z wysokiej jakości niezawodnych świateł jest kluczowe szczególnie w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa każdego dnia musi zagwarantować bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z dostawców wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów off-road, rolniczych i specjalnych

W zasadzie w asortymencie OE Industry znajdziemy dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp bocznych, przednich i tylnych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, spółka dostarcza również LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są między innymi przez kierujących pojazdami specjalnymi, rolniczymi czy off-road. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej lub służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także stosowane przez nieliczne służby światła niebieskie oraz białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które bardzo poprawiają komfort życia zawodowych kierowców, którzy spędzają mnóstwo dni w trasie. A to ledwie część produktów OE Industry.

OE Industry drobiazgowo analizuje potrzeby swoich kontrahentów

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta nie jest przeciętnym producentem oświetlenia samochodowego. To doświadczona grupa ekspertów gotowa zrealizować pomysł klienta, opracowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, przez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację reflektora. Co istotne, spółka oferuje również wsparcie posprzedażowe. Za sprawą wnikliwych analiz potrzeb swoich kontrahentów, budowania wykwalifikowanej kadry profesjonalistów, jak również silnego naciskowi na kompleksowe testowanie nowych produktów, OE Industry stało się światowym liderem w obszarze oświetlenia automotive & mobility.

Siedziba firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]