Kształcenie Żywność

Warsztaty kulinarne – ucz się od najlepszych

Kurs kulinarny - na tej stronie znajdziesz więcej informacji o pełnej ofercie

Uczestnictwo w warsztatach kulinarnych to prosta droga do pozyskania nowych umiejętności – nauczenie się podstaw gotowania, poznanie dobrych technik produkcyjnych i tajników rozmaitych receptur. Do kogo adresowana jest usługa? Dlaczego warto zapisać się na warsztat kulinarny?

Kurs kulinarny – nie tylko dla amatorów

Wprawy w gotowaniu nie osiąga się w parę tygodni – mistrz kulinarny potrzebuje lat, aby zaznajomić z zawiłymi recepturami oraz poszerzać swoją wiedzę. Jeśli chcesz pójść w ślady najlepszych, zapisz się na warsztaty kulinarne i ucz się od zawodowych szefów kuchni, którzy opanowali tajniki sztuki kulinarnej, a teraz dzielą się nimi z mniej doświadczonymi adeptami. Propozycja skierowana jest do przeróżnych zainteresowanych – zarówno do osób, które pragną podnieść posiadane już kompetencje, ja i do pasjonatów, którzy ledwo zaczęli swoją historię z gotowaniem. Warsztaty kulinarne gwarantują zróżnicowane spektrum tematyczne – można wziąć udział w zajęciach z kuchni hiszpańskiej, doskonalić receptury deserów, ciast i innych wyrobów cukierniczych, poznawać przepisy vege, a także uczyć się smażyć wyborne steki wołowe.

Teoria oraz praktyka – jak przebiegają warsztaty kulinarne?

W jaki sposób prowadzone są kursy? Warsztaty kulinarne są podzielone na dwie części – szkolenie teoretyczne i praktyczne. Część praktyczna jest całkowicie dedykowany opanowaniu przyrządzenia konkretnych potraw, z kolei wprowadzenie teoretyczne skupia się na opisaniu podstaw. Kursanci wszelkie dania przygotowują samodzielnie, uczą się także przystrajania potraw na talerzu, a wszystko nadzorują zawodowcy. Chcesz zdobyć nowe umiejętności kucharskie i częstować swoją rodzinę przepysznymi potrawami? Jeżeli szukasz skutecznych kursów kulinarnych prowadzonych z naciskiem na praktykę, sięgaj po kursy oferowane przez wykwalifikowanych kucharzy, którzy posiadają wieloletnią praktykę zawodową.

Siedziba firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]