Kształcenie

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminów na studia

Na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/ znajdziesz więcej szczegółów o kurs architektura.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromną popularność ma wpływ dużo elementów – w głównej mierze fakt, że są to niesłychanie interesujące studia oraz perspektywa dużych zarobków i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Aby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, jak również specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel pomaga im przygotować pracę, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale także porady specjalistów pozwalające przygotować się lepiej do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]