Kształcenie

Jak wybrać kurs digital paintingu online?

Kurs Photoshop online - tu znajdziesz pełną ofertę.

Photoshop to oprogramowanie, które od dekad jest najważniejszym narzędziem używanym przez osoby trudniące się retuszem zdjęć oraz samych fotografików. Z biegiem lat z powodu swojej uniwersalności, a w zasadzie możliwości dodawania do niego najrozmaitszych praktycznych pędzli rastrowych imitujących efekty, jakie dają autentyczne farby, program ten zaczęli używać także graficy oraz ilustratorzy. Dzisiaj twórcy gier czy filmów animowanych wykorzystują to oprogramowanie do planowania wyglądu postaci czy przygotowania teł w swoich projektach. Nic więc dziwnego, że osoby, które chcą nauczyć się digital paintingu, z reguły najpierw starają się znaleźć solidny kurs Photoshopa.

Kurs Photoshopa – przez internet czy lepiej w szkole malarstwa i rysunku?

Oprogramowanie Adobe Photoshop jest ogromnie popularne, stąd co rusz tworzone są setki godzin szkoleń ukazujących jego funkcje oraz demonstrujących użycie kolejnych pędzli, o które można go poszerzyć. Sporo takich tutoriali w mgnieniu oka wyszukasz na serwisach z darmowymi filmami, jakkolwiek z takich pobieżnych kursów trudno nauczyć się digital paintingu. Zalecanym wyjściem jest uczestnictwo w kursie przygotowanym przez obeznanego szkoleniowca, w trakcie którego zaznajomisz się nie tylko z głównymi funkcjami oprogramowania, ale także nauczysz się je kreatywnie wykorzystywać. Takie lekcje oferowane są z reguły przez szkoły rysunku i malarstwa, niemniej jednak gdy z jakiejś przyczyny w nich uczestniczyć, możesz nabyć dostęp do kursów Photoshopa przez internet i poznać techniki malarstwa cyfrowego bez opuszczania domu!

Cechy dobrych kursów digital paintingu online

Stawiając na kurs online Photoshopa trzeba szukać tutoriali, które nie pozostawiają kursanta samego ze zwykłym poradnikiem pokazującym w etapach jak wykonać jakiś rodzaj obrazu. Photoshop wydaje się z początku dla wielu użytkowników całkiem trudny i niekiedy pożądany jest osobisty kontakt z nauczycielem, który pokaże poprawny kierunek bądź objaśni, czemu nie wychodzi nam jakiś efekt. Radzimy wobec tego zdecydować się na taki kurs Photoshopa online, który w zakresie wykupionej usługi gwarantuje skontaktowanie się z autorem tutorialu, dzięki czemu każda trudność zostanie szybko pokonana. Dobrze też poszukać kursu online, na koniec którego stworzony przez kursanta obraz będzie starannie zrecenzowana przez prowadzącego instruktaż. Korekta obrazu przeprowadzona przez biegłego szkoleniowca uczy obiektywnej oceny osobistej twórczości i pozwala na samodzielną diagnozę artystycznych niedociągnięć technicznych.

Siedziba firmy:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]