Kształcenie

Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Wejdź na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/, aby otrzymać informacje o digital paintingu

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży filmowej oraz reklamowej. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci obrabiać grafikę w programach graficznych, a także rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć bajkowe postaci. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak używać masek i warstw, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, prowadzą korekty i asystują uczniom w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób chcących pracować w branżach związanych z filmem, reklamą, grami komputerowymi i animacją.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]