Instalacje przemysłowe

Przesyłanie dźwięku i obrazu – stacja czołowa

Jeśli chcesz zamówić stację czołową, koniecznie odwiedź ten adres

Stacja czołowa to moduł, dzięki któremu możemy cieszyć się telewizją kablową oraz internetem. To najważniejszy punkt, który skupia specjalistyczne sprzęty służące do właściwej transmisji dźwięku i obrazu. Wszystkie moduły budują razem sprawnie funkcjonującą całość. Dowiedz się, z jakich elementów składa się stacja czołowa i gdzie z reguły jest używana.

Stacja czołowa – do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego

Stacja czołowa stosowana jest w modułach do odbioru kablówki – na przykład w apartamentowcach, motelach, budynkach użyteczności publicznej a nawet we wspólnotach mieszkaniowych. Transportuje ona informacje do końcowych odbiorców. Jednym z kluczowych elementów tworzących stację czołową jest specjalistyczna szafka montażowa – przeznaczona zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego. Dedykowane programy ułatwiają jej szybką konfigurację. W skład szafki wchodzą rozmaite moduły – takie jak DTV RR4 oraz DTVD CI1.

Stacja czołowa – transmituje połączenie do końcowych odbiorców

Każdy z modułów wchodzących w skład stacji czołowej służy do innego celu – odbierania sygnałów satelitarnych lub AV. Odbiór analogowy jest bardziej ograniczony niż cyfrowy – pojawiają się awarie w transmisji obrazu, a rozbudowa pochłania ogromne wydatki. Wiele części wchodzących w skład stacji czołowej wyposażona jest też w osobne sloty USB, dzięki którym można dodać własny content. Moduły można ze sobą mieszać, tworząc sprawny system antenowy.

Siedziba firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]