Instalacje przemysłowe

Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Dostawca przekładni falowych - dowiedz się co może Ci zaoferować.

Szerokie zastosowanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, narzuca poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych oraz silników DC wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez renomowanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy wyróżniające się wysoką niezawodnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a dzięki możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, a także przy znacznej wilgotności (nawet do 90%).

Firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Sesame Motor Corp.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]