Branża prawna

Kancelaria prawna – prawo cywilne i prawa ochrony konsumentów

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn umieszczona jest przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Taka lokalizacja sprawia, że na spotkanie z adwokatem można łatwo dojechać z każdej części miasta, jak również pozostałych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele spółek i firm, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy też aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się przede wszystkim w postępowaniach z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Natomiast Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną zwłaszcza w obszarze umów zawieranych przez przedsiębiorców, a także prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Klienci Kancelarii prawnej Baszczyn Czarniak w Krakowie

Klientami kancelarii są głównie osoby, które posiadają polisolokaty lub kredyty frankowe. Są to również właściciele firm i spółek, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma szerokie doświadczenie również w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami finansowymi. Pośród kancelarii z Krakowa ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce jest niewiele osób, mających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom oraz w sprawach o odzyskanie polisolokat. W prowadzeniu sporów dotyczących polisolokat Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada 5-letnie doświadczenie, a w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania bądź unieważnienia kredytu we frankach szwajcarskich – ponad 4 lata doświadczenia.