Biżuteria

Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki

Jednymi z najczęściej wybieranych przez kobiety akcesoriów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okazję – bardzo wzniosłą i mniej oficjalną. Zobaczmy co sprawia, że są tak chętnie kupowane, a także w jakich miejscach można je dostać.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych formach. Najczęściej kupowane są delikatne sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, ale jakże stylowe. Równie popularne są wiszące dodatki, które pięknie podkreślają szyję. Mogą być wysadzane drogocennymi kamieniami albo zupełnie proste. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz metodę ich wykończenia – najbardziej gustowne wykonano techniką przyciemniania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy skrupulatnie oczyszczać i na bieżąco usuwać śniedź, żeby stale prezentowały się nienagannie. Należy odkurzać je regularnie delikatną ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne specyfiki zapobiegające ciemnieniu, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki trzymać w szczelnych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast domowych technik czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Takie preparaty mocno rysują miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór kolczyków znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które zapewniają ekspresowe doręczenie i kuszące obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to niezwykły komfort, który zapewne docenią w szczególności zabiegane kobiety.