Biżuteria

Kolczyki wiszące – nie tylko podłużne kształty

Jeśli szukasz wiszących kolczyków, kliknij tutaj

Kolczyki są jednym z najpopularniejszych rodzajów biżuterii. Noszą je nie tylko kobiety – od jakiegoś czasu cieszą się też wzrastającym popytem wśród mężczyzn, głównie tych ceniących sobie niekonwencjonalny styl. Nie można jednakże kwestionować, że kategoryczna większość kolczyków tworzona jest dla kobiet. Nadzwyczaj porywające są zwłaszcza wiszące kolczyki. Są one bardziej widoczne, a tym samym w większym stopniu oddziałują na to, jak inni postrzegają daną kreację. To powoduje, iż cieszą się ogromną popularnością pośród kobiet w różnym wieku i ubierających się w wielorakich stylach. Ogromne zróżnicowanie kolczyków wiszących pomaga dopasować je właściwie do dowolnej sukienki. Jak zatem dobrać wiszące kolczyki pasujące do danej sytuacji? Na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – zwróć uwagę na ich długość oraz kształt

Długość kolczyków oraz ich design to przymioty głównie wpływają na to, jak optycznie będzie postrzegana twarz, wobec tego powinno się wziąć je pod uwagę wybierając kolczyki wiszące. Długie kolczyki wiszące (w sprzedaży znajdziemy wzory mające nawet 8-9 cm) wydłużają twarz, zaś te krótsze powodują, iż wydaje się ona okrąglejsza. Design kolczyków posiada tu też duże znacznie. Wąskie przyczyniają się do wysmuklenia owalu, zaś te bardziej okrągłe – wręcz odwrotnie. W sprzedaży znajdziemy również kolczyki neutralne, które nie oddziałują przesadnie na odbiór kształtu naszej twarzy – tutaj koniecznie warto napomknąć na przykład o kolczykach łezkach.

Do jakich stylizacji można założyć wiszące kolczyki?

Poszukując wiszących kolczyków dobrze dopasowanych do konkretnej kreacji należy pamiętać, iż są one nadzwyczaj wyraźnym dodatkiem. W sąsiedztwie innych wyrazistych ozdób mogą zatem sprawiać wrażenie przesady. Stąd najlepiej stronić od zakładania ich do dużych bransoletek, kolii bądź zegarków. Wiszące kolczyki będą za to wyglądały świetnie, jeśli w stroju będą najmocniejszym akcentem – rzecz jasna pod warunkiem, iż będą tworzyć spójną całość z fryzurą, butami oraz sukienką.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]