Biżuteria

Idealny prezent dla ukochanej osoby – kolczyki serca

Więcej szczegółów o kolczyki srebrne serduszka znajdziesz tu.

Kolczyki serca są chętnie wybieranym typem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – można je ubrać na wszelkie okazje, świetnie akcentują urodę, są też perfekcyjnym pomysłem na prezent. Jakie rodzaje kolczyków występują w sprzedaży? Z czego najczęściej są wytwarzane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – dla dorosłych oraz dzieci

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się motywu serca. Jest on podłożem do wytwarzania kolczyków tak dla dzieci, jak i dla kobiet. Kolczyki serduszka stanowią subtelne uzupełnienie szeregu stylizacji. Wytwarza się je zarówno w postaci sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest zwykle wybierany na niezobowiązujące okazje – ubieramy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki sztyfty nie wybijają się ze stylizacji, ale w niezauważalny sposób podkreślają naturalne piękno kobiety. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być użyte do pozornego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia twarzy. Tego typu kolczyki nadadzą się na wielkie wyjścia, romantyczne kolacje czy wesela i świetnie komponują się one z szykownymi kreacjami. Kolczyki serca dla dzieci sprawdzą się natomiast zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii świętej.

Kolczyki serduszka – idealny podarunek dla ukochanej kobiety

W sprzedaży obecne są kolczyki serca wykonane ze srebra oraz złota. Popularne są także modele pozłacane – niedrogie, a jednocześnie wyglądają niesłychanie efektownie. Zarówno kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być ozdobione szlachetnymi kamieniami, na przykład cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. W sklepach znajdziemy kolczyki serca w kolorze lazurowym czy szafirowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można podarować w prezencie członkowi rodziny, np. na Dzień Matki, rocznicę ślubu oraz z wielu innych okazji. Wręczone ukochanej kobiecie – współmałżonce, babci lub dziewczynie, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o istniejącej między wami więzi, miłości oraz szacunku.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]