Biżuteria

Garść porad dotyczących długich kolczyków

Długie kolczyki zamówisz na www.bizutik.pl.

Elegancka biżuteria znakomicie akcentuje prawdziwy urok wszystkich kobiet i sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach – pasuje do pracy, romantyczne rendez vous we dwoje lub na wielkie wesela. Jak dobrać długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – jak je dopasować?

Długie kolczyki pasują do rozmaitych rodzajów urody – mogą je zakładać kobiety z wyraźnie uwydatnionymi kośćmi policzkowymi, jak i te o płynnych konturach twarzy. Wszystko zależy od rezultatu, jaki pragniemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki długie na co najmniej dwa centymetry wspaniale wyszczuplają szyję oraz wysmuklają oblicze, a specjalne ku temu właściwości mają wzory kolczyków o pociągłym i wąskim kształcie, na przykład w postaci pałek bądź listków. Modne są też wiszące kolczyki w formie subtelnych łańcuszków, które pięknie wyglądają na uszach i są delikatnym akcentem, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji. Dzięki dobrze dobranej biżuterii całe ciało staje się optycznie wyszczuplone i sprawia wrażenie lżejszego. Długie kolczyki mogą też przybrać formę okręgów – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie podkreślają zarysu twarzy, skorzystają z nich zatem panie, którym zależy na osiągnięciu delikatnego tonu stylizacji.

Kiedy wypada założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień i od święta. Będą znakomitym dopełnieniem wieczorowej sukni, ubranej na przykład na zabawę szkolną, uroczystości weselne czy też bal sylwestrowy. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się z kolei wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których niesamowity blask bez dwóch zdań urzeknie każdego. Piękne srebrne kolczyki z lazurowymi cyrkoniami zaakcentują niebieską barwę oczu, a złocone pałeczki będą doskonale współgrać z innymi elementami złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei nosić długie kolczyki srebrne w postaci liści – są niezobowiązujące oraz świetnie podkreślają charakter casualowych stylizacji. Dobrą propozycją na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to znak ponadczasowej klasy.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]