tabliczki na drzwi, tabliczki informacyjne
Bezpieczeństwo i ochrona

Tabliczki na drzwi, czyli jak odnaleźć poszukiwany pokój

W każdym budynku znaleźć można bardzo dużo najróżniejszych sal, które mają mniejsze lub większe znaczenie. Ułatwienie w przemieszczaniu się po nich – zarówno ludziom z zewnątrz, ale także osobom zatrudnionych w danym obiekcie – zapewniają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę szeroki. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można kupić? Czym cechują się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – co można nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie budynku podnosi przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy w grę wchodzi biuro, przedszkole, sklep czy urząd – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń pozwala na błyskawiczne odszukanie sali, która na dany moment jest przez nas poszukiwana. Taka sytuacja ma miejsce chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, urzędów oraz biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość błyskawicznego odnalezienia pokoju, w którym służbowe obowiązki realizuje poszukiwana przez nas w danej chwili osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać umieszczony na nich napis. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, nazwisko na tabliczce można bez większych problemów zmienić. Pozwala to więc zaoszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba przecież przeznaczać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu odróżnić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla personelu danej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można również oznaczyć miejsca, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się aktualnie bardzo dużą popularnością. Bardzo często na tych tabliczkach oprócz samego napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego typu znaku jest więc nadzwyczaj czytelny. Nie zapominajmy także, że tabliczki informacyjne umieszcza się także na drzwiach wejściowych do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Siedziba firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]